logo svetle modre

 

 

XI. ročník  2019/2020

Reportáže

Reportáž z turnaje Open Brno

Chtěla bych se s Vámi podělit o reportáž svého výletu do Brna, kde jsme já a bratr odehráli turnaj dámy OPEN Brno a následně se vydali s rodinou do blízkých jeskyní Moravského Krasu.

Na turnaj OPEN Brno jsem se velice těšila. Jeli jsme s bráškou Jankem hrát za Březovou, do které jako IV žáci oba chodíme. Některé soupeře z Prahy a Brna jsem už znala, ale hlavně jsme si zase zahráli se školáky z bývalého kroužku v Jablůnce a středoškolským jabluneckým týmem PPL, který vedl pan učitel Zvardoň. Už v osm hodin, kdy jsme se do Brna vypravili, jsem měla skvělou náladu, jelikož mám tyto turnaje velice ráda. Když jsme dorazili na místo, byla jsem zařazena mezi starší hráče, tím pádem i mezi zkušenější a nebezpečnější soupeře. Upřímně, zezačátku mě trochu znervózňovalo, že jsem mezi sedmi kluky nejmladší holka, ale pak jsem si konečně začala užívat hry, které byly někdy opravdu napínavé až do poslední minuty. Během přestávek jsme s bratrem a žáky z Jablůnky chodili za budovu do zahrádky s hřištěm, kde středisko chová domácí zvířata, se kterými jsme se mohli pomazlit za krásného slunečného počasí. Po pěti hodinách hry s krátkými přestávkami započalo vyhlašování. Můj bratr skončil na pátém místě a mě překvapilo krásné čtvrté místo. Po turnaji jsme se rozloučili s účastníky a pořadateli a jako odměnu za dobře odehrané hry jsme se s rodiči jeli podívat do jeskyní v Moravském Krasu. Konkrétně do krásné Pekárny a hluboké Netopýrky, ve které nám za krk dýchala chladná paní času. Tento celodenní výlet jsme si všichni patřičně užili.

- Klára Ester Kusalová, žákyně 9. IV třídy

 

skolni casopis2019 krajskolni casopisskolni casopis2017 kraj

logo skoly snapisem© 2020 Vydává: Školy Březová - střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště.
Šéfredaktor: Jana Buryanová, e-mail: papjerky@gmail.com

www.skolybrezova.eu